Idag skulle lilla dotter gått på sin skridskoträning för fjärde gången men så blev det inte. Nepp, ett utbrott som hette duga gjorde att jag bara helt enkelt inte pallade.
Alsira tyckte pyjamasen var mest lämpad för skridskoåkning medan mamma tyckte tvärt om. Vidare ledde detta till skrik, gråt, dra i hår och kasta sig på golvet.
Japp, mamman tappade helt enkelt lusten. Orken. Viljan.
Men ett par timmar senare var vi alla p topp å kidsen mumsade burgers medan jag köpte nya träningskläder.
Hejsan!
Vilken fin blogg och fina bilder du har 🙂
Jag har en liten fråga till dig! Jag är intresserad ut av att starta eget och börja sälja just barnkläder på nätet men innan jag gör det så vill jag gärna veta vad du tycker! Skulle du orkar fylla i enkäten som finns nedanför? Jag skulle vara väldigt tacksam om du kan fylla i enkäten som finns på länken nedanför! Det tar max 5 minuter av ditt liv
Om det skulle vara möjligt, skulle du kunna dela med dig enkäten till anda föräldrar? Ju mer svar, desto bättre!
https://www.surveymonkey.com/s/6VLTGDY
Tack så mycket!
MVH,
Liska
GillaGilla